Jak brać kredyt aby nie mieć problemów?

środa, 17 grudzień 2014 kl. 11:45

Kredyt jest obecnie wziąć bardzo łatwo jednak na pewno warto dokładnie to przemyśleć, przede wszystkim po to, aby mieć pewność, że go spłacimy.

Kredyty gotówkowe są po to by pomagać ludziom w trudnych sytuacjach lub kiedy potrzebują większej ilości gotówki na kupno na przykład samochodu czy zrobienia remontu w domu. Kredyty są różne i mają różne oprocentowania, dlatego warto dowiedzieć się, w którym banku jest najlepiej wziąć kredyt. Oprocentowanie w bankach może być stałe lub też zmienne, dlatego warto się zastanowić, co jest dla nas dobrym rozwiązaniem. Oprocentowanie stałe daje nam taką samą ratę kredytową i ona nie zmienia się pod wpływem miesięcy, które już minęły. Gdy mamy oprocentowanie zmienne to najpierw wpłacimy większe raty kredytowe, ale potem one stosunkowo maleją z roku na rok w zależności na ile mamy wzięty kredyt gotówkowy.  W niektórych bankach jest konieczne wykupienie ubezpieczenia w razie, kiedy to nie moglibyśmy spłacić naszego kredytu w przypadku nagłej śmierci. Jest to zabezpieczenie głównie dla nas i naszych bliskich, którzy potem nie muszą spłacać za nas kredytu, jeżeli my tego nie zdążyliśmy zrobić. Jest to bardzo dobre rozwiązanie na nie obciążenie córki czy syna w razie przykrego wypadku, bo w życiu to niestety różnie jest. Czasami bank chce abyśmy dodatkowo mieli kogoś do spłaty w razie konieczności a taka osoba nazywana jest żyrantem.

 
aleksander | | Użyte znaczniki: , ,

Kredyt gotówkowy to dobra propozycja

wtorek, 02 grudzień 2014 kl. 07:42

Kredytów gotówkowych jest kilka opcji i bardzo dobrze, każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Nie warto podejmować pochopnych kroków, najpierw zorientować a dopiero wybrać. Niby każdy wie czym jest kredyt gotówkowy, bo to przecież umowa z bankiem. Osoba chcąca kredytu gotówkowego musi się dosadnie przedstawić, w tym momencie staję się także tak zwanym kredytobiorcą. To tylko podstawowa wiedza, małe wskazówki, jeśli chce się zadowolenia najlepszym krokiem jest pochłonięcie istotnych informacji. W końcu nie codziennie jest taka decyzja, kiedy chodzi o finanse to przygotowanie jest najważniejsze.