Okres kredytowania

poniedziałek, 26 styczeń 2015 kl. 09:06

Kredyt gotówkowy to po prostu udostępnienie przez bank, czy przekazanie kredytobiorcy – klientowi banku – określonej sumy pieniędzy. Wszystko to odbywa się zgodnie z zasadami nakreślonymi przez specjalistów banku. Warunki te dotyczą każdej strony. Pieniądze wpływają na konto kredytobiorcy, po podpisaniu umowy, a także po wcześniejszych ustaleniach.

 

 

Korzyści z lokat bankowych

czwartek, 15 styczeń 2015 kl. 10:36

Okazuje się, że lokaty bankowe mogą być dla klientów dość korzystnym sposobem na oszczędzanie.

Lokata bankowa to obecnie jedna z najpopularniejszych na świecie form inwestowania pieniędzy. Charakteryzuje się ona dużą stabilnością oraz bezpieczeństwem, ponieważ banki gwarantują wypłaty całym swoim majątkiem. Na potrzeby rynku i klientów powstało wiele różnorodnych lokat, dzięki czemu klienci mają bardzo duży wybór, jednak od zawsze jedynie standardowe lokaty terminowe cieszą się największym powodzeniem. Lokaty bankowe są tak bardzo bezpieczne przede wszystkim z tego względu, że czuwa nad nimi Bankowy Fundusz Gwarancyjny. On sprawia, że nawet w obliczu bankructwa banku, klient może odzyskać pieniądze wpłacone na depozyt terminowy. Przy wyborze lokaty warto na przykład zwrócić uwagę na poziom rentowności lokat, jaki obecnie funkcjonuje. Uzależniony jest on od poziomu oferowanego oprocentowania lokaty, a także od istniejącej w kraju inflacji. Sprawdź najlepszy ranking lokat odwiedź tę stronę i poszukaj takiej, która zaoferuje Ci najwyższe oprocentowanie.

 
aleksander | | Użyte znaczniki: , ,

Czy warto brać kredyty online?

środa, 07 styczeń 2015 kl. 08:53

Na pewno coraz częściej słyszymy zewsząd o ofertach kredytów które oferowane są prze Internet.

W dzisiejszych czasach ludzie załatwiają mnóstwo spraw przez Internet, dlatego również banki wyszły na przeciw swoim klientom i mają do zaoferowania kredyty online. Są one doskonałą propozycją dla osób, które cenią sobie szybkie i sprawne przeprowadzanie transakcji. Obecnie kredyt online oferują nie tylko banki, ale też różne firmy, dzięki czemu klienci mają duży wybór. Klienci bez problemu znajdą kredytobiorcę, który będzie miał dla nich najbardziej atrakcyjną ofertę. Ponieważ jednak każdy klient ma pod tym względem nieco odmienne wymagania, nie dziwi to, iż ilość ofert na rynku rośnie w bardzo szybkim tempie.

 
aleksander | | Użyte znaczniki: , , , ,