Wakacje z kredytem gotówkowym.

wtorek, 07 lipiec 2015 kl. 08:32

Czas wakacji już bliski a w kieszeni pusto. Nie poczyniliśmy wcześniejszych oszczędności, a bardzo chcielibyśmy wyjechać na wakacje. Co robić w takiej sytuacji? Jeśli mamy stała prace i regularne comiesięcznie pewne źródło dochodów to śmiało można swoje kroki skierować do jednego z licznych banków i poszukać ofert na kredyt gotówkowy. Przy szukaniu ofert kredytowych wcale nie musimy kierować się atrakcyjnymi tak zwanymi wakacyjnymi ofertami kredytowymi które oferują banki przed sezonem wakacyjnym. Kredyty tego typu są przeważnie identyczne jak zwykłe kredyty gotówkowe, a tylko dodatkowym bonusem jest na przykład kredyt plus komplet ręczników plażowych, plecak na plaże lub inne wakacyjne gadżety. Nie ma więc potrzeby od razu podejmować decyzji, ale lepiej jest się zastanowić i może nawet wybrać zwykły nie wakacyjny kredyt gotówkowy, który bez dodatkowych bonusów będzie korzystniejszy.

 
aleksander | | Użyte znaczniki: , , ,

Czy każdy kredyt gotówkowy jest wart uwagi

poniedziałek, 01 czerwiec 2015 kl. 09:08

Kredyt gotówkowy jest wygodną opcją, szczególnie dla osób, które preferują szybka realizację finansową. Umowa jest zgodna z prawem, na określonych warunkach. To jest proste, osoba po zaprezentowaniu swojej osoby podpisuje umowę na określoną kwotę, po jej uzyskaniu staje się kredytobiorcą. Kiedy jest bagatelizowanie kredytu gotówkowego, ignorowanie wytycznych, wtedy to jest duże prawdopodobieństwo obciążających finansowo oraz prawnie konsekwencji. Wejdź na portalbankowy.info szybki kredyt gotówkowy dostaniesz na tej stronie.

 

Techniki oszczędzania Polaków

środa, 06 maj 2015 kl. 08:53

Polacy po wstąpieniu do struktur Unii Europejskiej zaczęli rozglądać się za międzynarodowymi formami lokowania kapitału. Nie ma już problemu z przeniesieniem własnych interesów gospodarczych poza granice ojczyzny. Jednocześnie masz bardzo duże szanse na zmianę modelu oszczędnościowego. Wystarczy jedynie poznanie podstawowych technik, gwarantujących zyski w długim terminie. Przedstawione w artykule techniki oszczędzania są całkowicie bezpieczne i bazują na sprawdzonych rozwiązaniach.