Rozwiązanie problemów mieszkaniowych – kredyt hipoteczny.

czwartek, 30 lipiec 2020 kl. 13:10

Tak to już nie jest mrzonka posiadanie własnego mieszkania dla wielu osób staje się rzeczywistoœcią. Wszystko za sprawą odpowiedzialnego finansowego podejœcia banków oferujących kredyty hipoteczne na bardzo atrakcyjnych warunkach. Czy kredyt hipoteczny to rozwiązanie dla ciebie. Przeczytaj, dlaczego banki starają się o każdego klienta i jak możesz korzystaæ z profesjonalnej pomocy by twoje decyzje były mądre i dogodne. SprawdŸ to czytając ten artykuł.

 

Kredyt gotówkowy jako źródło inwestycji osobistej.

piątek, 22 maj 2020 kl. 10:22

Wyjątkowość ofert kredytowych przerasta najśmielsze wyobrażenia. Teraz kredytobiorca jest osobą pożądana a popyt na kredyt gotówkowy może być rozwiązaniem dla nas idealnym. Czy warto interesować się rynkiem finansowym a co ważniejsze potraktowanie go jako element naszej realizacji planów życiowych. Pomówmy o tym zagadnieniu zwracając uwagę jak dzisiejsze zobowiązania oddziałują na każdego z nas. Kiedy postawimy sobie cel, poprzeczkę finansową rola kredytu może nauczyć nas wielu pozytywnych zachowań.

 

Charakterystyka usług doradczych na rynku kredytów hipotecznych

środa, 25 marzec 2020 kl. 11:13

Przez pośredników kredytowych, doradców przechodzi około połowa wszystkich umów. Kredytobiorcy nie chcą najczęściej ryzykować bezpośredniego spotkania z bankowością detaliczną i przez doradcę próbują wynegocjować lepsze warunki marży, czy oprocentowania zadłużenia długoterminowego. Dochodzi do tego również precyzyjna optymalizacja zdolności kredytowej. W jaki sposób wygląda świadczenie usług doradczych w Polsce i czy warto zainteresować się poważnie pośrednikami?