Jak wygląda procedura udzielania kredytów?

czwartek, 30 listopad 2017 kl. 12:19

Każdy kredytobiorca powinien dokładnie wiedzieć, jak wygląda pełna procedura udzielania kredytów gotówkowych, aby nie narazić się na problemy ekonomiczne podczas spłaty zobowiązania. W artykule poznasz najważniejsze zasady związane z udzielaniem kredytów gotówkowych lub innych popularnych form pożyczek.

 

Kredyt gotówkowy a pożyczka – czym to się różni?

poniedziałek, 16 październik 2017 kl. 15:04

W codziennym życiu pojęcia „kredyt” i „pożyczka” używane są praktycznie zamiennie. Reklamy i oferty, które otaczają nas z każdej strony powodują, że dla większości z nas kredyt i pożyczka to jedno i to samo. Chociaż dla osoby, która chce zdobyć dodatkową gotówkę różnica może okazać się niewielka, to już z prawnego punktu widzenia, różnice są znaczne.

 

Kredyt na samochód 50 000 złotych na 60 miesięcy.

wtorek, 01 sierpień 2017 kl. 11:20

BGŻ BNP Paribas .

Potrzebując pieniędzy na samochód nie tylko kredyt samochodowy nas ratuje można wybrać kredyt gotówkowy, a pożyczone pieniądze przeznaczyć na kupno wymarzonego samochodu. Sprawdźmy kredyt na samochód na kwotę 50 tysięcy złotych z okresem kredytowania równym sześćdziesiąt miesięcy. Przeanalizujmy oferty trzech banków: BGŻ BNP Paribas, Volkswagen Bank i Eurobank. BGŻ BNP Paribas proponuje nam ofertę promocyjną kredytu gotówkowego. W ramach tej oferty oprocentowanie będzie równe 4,99%. Co do prowizji przy sumie 50 tysięcy złotych na okres sześćdziesięciu miesięcy nie jest ona wygórowana i wynosi 250 złotych. Rata naszego kredytu będzie wynosiła 948,05 złotych. Wyliczając sumę odsetek w okresie kredytowania wyjdzie nam, że są one równe 6633 złote. Łącznie z prowizją koszt kredytu jaki poniesiemy będzie równy 6883 złote. Suma jest duża, ale obecnie jest to najlepsza oferta jaką znajdziemy na rynku.

 
aleksander | | Użyte znaczniki: , , , , ,