Na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy kredytowej?

środa, 08 marzec 2017 kl. 11:31

Korzystanie z kredytu gotówkowego wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Jeżeli zabezpieczasz kredyt gotówkowy stosunkowo dużym majątkiem warto zastanowić się nad pewnymi punktami w umowach kredytowych. Przyda się również ocena wiarygodności instytucji finansowej. Treść artykułu wskazuje na najlepsze metody optymalizacji umowy kredytowej.

 

Znaczenie aktywności kredytowej

środa, 01 luty 2017 kl. 13:54

Aktywność kredytowa to pojęcie bardzo przydatne dla współczesnego gospodarstwa domowego. Dlaczego? Bez historii kredytowej nie masz szans na nawiązanie opłacalnej współpracy z bankiem detalicznym, parabankiem, a coraz częściej z sektorem pożyczek społecznościowych. W artykule zobaczysz, w jaki sposób budować aktywność kredytową i zrozumiesz, czy w ogóle warto to robić z perspektywy bezpieczeństwa ekonomicznego.

 

Automatyczna spłata raty kredytu

piątek, 04 listopad 2016 kl. 13:23

Automatyczna spłata raty kredytu to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które obawiają się o to, że zapomną o racie i wtedy będą mieć z tego powodu duże problemy. Nie da się ukryć, że brak zapłaty na czas oznaczać dla banku może nierzetelne podejście do sprawy i brak chęci spłaty kredytu w terminie. Do takiej sytuacji kredytobiorcy nie wolno dopuścić, gdyż może to nam oczywiście przeszkodzić w uzyskaniu kolejnej pomocy finansowej z wybranego przez nas banku. Pobieranie pieniędzy z konta jest dobrym wyborem, ponieważ mając pewność tego, że na nasze konto co miesiąc wpływa w tym samym czasie wynagrodzenie za pracę, można zdecydować się na taki krok. Jest to spora wygoda dla klientów, bo kredyt gotówkowy zostanie spłacony na czas, a my nie będziemy mieli żadnych opóźnień z ratami. Pośrednik kredytowy na pewno wytłumaczy nam czemu jest to takie istotne. Niepłacenie na czas może nieść za sobą wiele negatywnych następstw, także nie ma się co dziwić temu, że ludzie dokładają wszelkich starań, aby nie narobić sobie w banku jakichś zaległości finansowych. Automatyczna spłata raty pomoże nam uniknąć dodatkowych kosztów, takich jak wydłużenie okresu kredytowania, czy też powiększeniem odsetek. Warto więc na spokojnie przemyśleć taką możliwość, a przed podpisaniem umowy kredytowej porozmawiać na ten temat z bankierem, aby w razie czego w umowie znalazł się taki zapis, z którego będzie można w każdej chwili skorzystać, żeby dobrze wybrać kredyt warto wejść na http://www.kredytowysklep.pl/.