Zalety kredytu gotówkowego

poniedziałek, 09 kwiecień 2018 kl. 14:10

Często bywa tak, że przymierzamy się do kupn nowego auta jednak nie stać nas na to co mogłoby spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Jak się jednak okazuje w momencie kiedy wybierzemy już swój wymarzony pojazd a stan oszczędności nie pozwala nam na jego zakup z własnych środków możemy skorzystać z dodatkowego finansowania. Jeżeli zdecydujemy się na kredyt samochodowy możemy liczyć na:

- zdecydowanie niższe niż bywa to w przypadku kredytu gotówkowego koszty. A wszystko za sprawą tego, że bank stosuje dodatkowe zabezpieczenie które ograniczy jego ryzyko. Najczęściej możemy spotkać się z takimi zabezpieczeniami jak zestaw rejestrowy, przewłaszczenie czy też cesja polisy AC.

 

Zdolność kredytowa i ubezpieczenie kredytu samochodowego.

piątek, 16 luty 2018 kl. 09:30

Pojęcie zdolności kredytowej.

O zdolności kredytowej słyszał chyba każdy, kto chociaż raz starał się w banku o przyznanie mu kredytu. Jest to możliwość kredytobiorcy do spłaty zobowiązania jakie zaciąga w banku. Taką zdolność kredytową wylicza bank każdemu, kto chce kredyt, czy też pożyczkę. Na tej podstawie ocenia jaką realną kwotę może mu pożyczyć i czy może przyznać kredytobiorcy taki kredyt o jaki wnioskował. A jak to jest w przypadku kredytów samochodowych? W jaki sposób banki wyliczają kredytobiorcom zdolność kredytową? Spróbujmy to wyjaśnić.

 

Jak wygląda procedura udzielania kredytów?

czwartek, 30 listopad 2017 kl. 12:19

Każdy kredytobiorca powinien dokładnie wiedzieć, jak wygląda pełna procedura udzielania kredytów gotówkowych, aby nie narazić się na problemy ekonomiczne podczas spłaty zobowiązania. W artykule poznasz najważniejsze zasady związane z udzielaniem kredytów gotówkowych lub innych popularnych form pożyczek.