Kredyt na samochód 50 000 złotych na 60 miesięcy.

wtorek, 01 sierpień 2017 kl. 11:20

BGŻ BNP Paribas .

Potrzebując pieniędzy na samochód nie tylko kredyt samochodowy nas ratuje można wybrać kredyt gotówkowy, a pożyczone pieniądze przeznaczyć na kupno wymarzonego samochodu. Sprawdźmy kredyt na samochód na kwotę 50 tysięcy złotych z okresem kredytowania równym sześćdziesiąt miesięcy. Przeanalizujmy oferty trzech banków: BGŻ BNP Paribas, Volkswagen Bank i Eurobank. BGŻ BNP Paribas proponuje nam ofertę promocyjną kredytu gotówkowego. W ramach tej oferty oprocentowanie będzie równe 4,99%. Co do prowizji przy sumie 50 tysięcy złotych na okres sześćdziesięciu miesięcy nie jest ona wygórowana i wynosi 250 złotych. Rata naszego kredytu będzie wynosiła 948,05 złotych. Wyliczając sumę odsetek w okresie kredytowania wyjdzie nam, że są one równe 6633 złote. Łącznie z prowizją koszt kredytu jaki poniesiemy będzie równy 6883 złote. Suma jest duża, ale obecnie jest to najlepsza oferta jaką znajdziemy na rynku.

 
aleksander | | Użyte znaczniki: , , , , ,

Pożyczki społecznościowe, czy to dobra alternatywa dla zwykłego kredytu?

piątek, 09 czerwiec 2017 kl. 14:35

Zaciąganie pożyczek na uczciwych i stosunkowo ekonomicznych warunkach to cel świadomego kredytobiorcy. Niestety w wielu przypadkach standardowy rynek wyklucza człowieka z otrzymania tanich pieniędzy. Co wtedy pozostaje? Na pewno pożyczki społecznościowe to jedna z ciekawszych alternatyw dla zwykłego rynku kredytowego. Co warto wiedzieć o pożyczkach społecznościowych, aby nie narazić się na nieprzyjemności przy podpisywaniu umów z inwestorami indywidualnymi?

 

Karty kredytowe i ich rodzaje.

poniedziałek, 15 maj 2017 kl. 12:31

Z pewnością każdy może mieć świadomość iż Polskę warto zaliczać do państw europejskich gdzie ok. 80% dokonuje się przy użyciu gotówki. Rozwinięte kraje mogą dotyczyć czegoś zdecydowanie innego. Sprawa może być nieco inna ponieważ w Skandynawii odchodzi się od korzystania z gotówki. Z tego powodu poznanie najbardziej typowych kart płatniczych może być korzystne.

 
aleksander | | Użyte znaczniki: , , , ,