« Czy każdy kredyt gotó… | Strona domowa | Lokata bankowa a może… »

Wakacje z kredytem gotówkowym.

wtorek, 07 lipiec 2015 at 08:32 am. Użyte znaczniki: , , ,

Czas wakacji już bliski a w kieszeni pusto. Nie poczyniliśmy wcześniejszych oszczędności, a bardzo chcielibyśmy wyjechać na wakacje. Co robić w takiej sytuacji? Jeśli mamy stała prace i regularne comiesięcznie pewne źródło dochodów to śmiało można swoje kroki skierować do jednego z licznych banków i poszukać ofert na kredyt gotówkowy. Przy szukaniu ofert kredytowych wcale nie musimy kierować się atrakcyjnymi tak zwanymi wakacyjnymi ofertami kredytowymi które oferują banki przed sezonem wakacyjnym. Kredyty tego typu są przeważnie identyczne jak zwykłe kredyty gotówkowe, a tylko dodatkowym bonusem jest na przykład kredyt plus komplet ręczników plażowych, plecak na plaże lub inne wakacyjne gadżety. Nie ma więc potrzeby od razu podejmować decyzji, ale lepiej jest się zastanowić i może nawet wybrać zwykły nie wakacyjny kredyt gotówkowy, który bez dodatkowych bonusów będzie korzystniejszy.

Podejmując decyzje, aby wspomóc swoje finanse jakimikolwiek kredytem gotówkowym należy przeanalizować wszystkie opcje i przede wszystkim porównać oferty różnych banków. Wakacje to czas wypoczynku, ale zabezpieczmy się tak, abyśmy wspominali je miło, a nie tylko z perspektywy spłaty wysokich rat kredytowych. Zamiast brać duży kredyt na luksusowe wakacje zagraniczne na które tak naprawdę nas nie stać może lepiej pożyczyć mniejszą kwotę pieniędzy i spędzić wakacje w mniej luksusowym miejscu. Z kredytem gotówkowym tak jak ze wszystkim jest tak, że powinniśmy mierzyć siły na zamiary. Dokładne przekalkulowanie swoich możliwości niech będzie podstawą ubiegania się o dodatkowe środki na wakacje.

Przed udzieleniem kredytu bank sprawdzi zdolność kredytową i z takich wiadomości określi o jaką najwyższą kwotę możemy się ubiegać. Najprościej maja posiadacze rachunków osobistych w banku w którym ubiegają się o kredyt. Posiadacze kont osobistych w banku w którym ubiegają się o kredyt gotówkowy zawsze są traktowani priorytetów. Bank w takim wypadku zna ich dochody, wydatki, oraz historie kredytową. Na równie szybką decyzje na uzyskanie kredytu na wakacje mogą liczyć osoby które wcześniej terminowo wywiązały się ze zobowiązań kredytowych. Przed podpisaniem umowy dokładnie przeliczmy wszystkie koszty i dopiero jak stwierdzimy że nas stać na ten kredyt spokojnie z dodatkową ilością gotówki wyjedźmy na wakacje.